Rozszerzona rzeczywistość w modzie

Rozszerzona rzeczywistość w modzie Czym jest wirtualna rzeczywistość? To całkiem nowy poziom doznawania wrażeń i poznawania świata na poziomie wszystkich zmysłów. To komputerowy obraz w technologii trójwymiarowej, który pozwala jeszcze dogłębniej zaangażować się w odbierane treści, obrazy, czy dźwięki, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego oglądania filmu, słuchania muzyki, czy grania w gry komputerowe. VR to jednak nie tylko rozrywka – wkrada się także do coraz to nowych branż i dziedzin życia, coraz śmielej poczynając sobie w biznesie, architekturze, medycynie, sztuce, lotnictwie, motoryzacji, czy marketingu.  Rzeczywistość wirtualna – nasza przyszłość?

Świat ciągle idzie do przodu, a nowoczesne rozwiązania technologiczne szokują i zaskakują, by już za chwilę stać się normalnością. Możemy zatem spodziewać się, że rozszerzona rzeczywistość już wkrótce może stać się naszą codziennością. Płaski obraz już od jakiegoś czasu skutecznie próbuje się zastąpić trójwymiarowym 3D, czy nawet 4D i 5D. W ten sposób możemy tworzyć różne przedmioty, obiekty, zdarzenia, głębiej doświadczyć różnych uczuć. Dzięki temu w wirtualny świat ma stać się jeszcze bardziej dostępny, naturalny i rzeczywisty. W technologii VR stosuje się różnego rodzaju zaawansowane sprzęty typu specjalne okulary, słuchawki, rękawiczki, kamerki internetowe.

Specjalne aplikacje – skutecznym środkiem marketingowym

Wirtualna rzeczywistość znajduje swoje zastosowanie także w postaci nowoczesnych aplikacji na telefon. W ten sposób bez wychodzenia z domu można na przykład wizualizować sobie potencjalne kolory ścian do remontowanego pokoju, czy jego szczegółową aranżację. Aplikacje pozwalają na dalekie podróże, zawieranie nowych znajomości, obserwacji ciekawych zjawisk, trenowaniu swoich umiejętności, tworzenie, konstruowanie. Przez cały czas trwają prace nad tworzeniem nowych, ciekawych projektów. To świetny sposób na reklamę i na to, aby w oryginalny, nietuzinkowy i całkowicie nowatorski sposób dotrzeć do swoich klientów i zaprezentować im swoje usługi albo produkty.

Moda – idealna branża dla rozszerzonej rzeczywistości

Czy kupowanie ubrań może być jeszcze prostsze i przyjemniejsze, niż dzisiejsze buszowanie po sklepach online i kupowanie w sposób wygodny i bez wychodzenia z domu? Zdecydowanie tak! Dzięki technologiom i aplikacjom VR można byłoby na przykład móc zobaczyć wybrane przez siebie elementy odzieży w 3D, a może nawet przymierzyć? Nowe buty damskie, sukienka czerwona mybaze.com na wyjątkową okazję, czy strój kąpielowy np https://eozone.pl/stroje-kapielowe dopasowany idealnie do naszej (na przykład wcześniej zeskanowanej sylwetki) to byłoby coś! Już dziś możemy znaleźć tak zwane „wirtualne przymierzalnie”, dopasować na ekranie ubrania, dodatki, biżuterię, kolor włosów, czy szminki. W modzie często stosuje się także drukowanie w systemie 3D. Zen Apps Studio – postaw na nowe technologie Zajrzyj na stronę https://zenappsstudio.pl/ i pozwól sobie wyjść o krok przed konkurencję, zachwycić swoich klientów i stworzyć aplikację VR, która pomoże połączyć świat rzeczywisty, ze światem wirtualnym. To ogromne wsparcie dla Twojej firmy, szansa na zdobycie ogromnej popularności i pokazania się z jak najlepszej strony. Dziś aplikacje mobilne to najlepszy sposób na skuteczną reklamę i dotarcie do jak największej liczby osób w jak najkrótszym czasie! Jeśli masz już pomysł na aplikację mobilną idealnie pasującą do Twojego biznesu, my pomożemy Ci go zrealizować! Tego typu nowoczesne środki przekazu to świetny sposób na dodatkowe źródło dochodu i wyróżnienie się z tłumu konkurencji. Stawiaj na nowoczesne technologie, bądź pionierem VR jeszcze zanim na dobre stanie się naszą codziennością.
Zobacz również Days of Heroes: D-Day

Days Of Heroes D Day Grafika

Galery

DoH.01
DoH.02
DoH.03
DoH.04
DoH.05
DoH.06
DoH.07
DoH.08
DoH.09
DoH.10
DoH.11
DoH.12

Logo: Zen Apps Studio

Logo 4k
Teaser Text